Jakou stavbu kostry má dinosaur

Všichni si myslíme, že víme, co dinosauři vypadat, ale žádný člověk vlastně neviděl. Ale nedávné paleontologické objevy znamenají, že vědci jsou nyní schopni vytvořit co nejpřesnější reprodukcí kdy viděl.

Kompletní Tyrannosaurus rex kostra nebylo nikdy nalezeno, tak jak víme, jak vypadají?

V roce 1854, první dinosaurus výstava na světě otevřen v Crystal Palace, Londýn jihu. Ale na konci 19. století show ztratila důvěryhodnost, protože vědecké objevy nahrazeno těchto raných dojmy dinosaurů.

Nyní předních světových dinosaurů vědci pracují na průlomové výstavě v Los Angeles, Kalifornie, který si klade za cíl být co nejvíce vědecky přesná reprezentace dinosaurů tak daleko.

Luis Chiappe, ředitel LA Museum of Natural History, říká, že jejich cílem je ukázat, jak „budeme překládat důkazy, které najdeme v oblasti do vědeckého poznání“.

Dinosaur výkop v Utahu
Nálezy zkamenělých kostí jsou prvním krokem v dlouhém vědeckého procesu získávání nových informací
Jádrem expozice bude „růst série“ ze tří T. rex kostry, a to bude také vybaveny model dítě T. rex.

Chcete-li získat oba modely a koster přesně to pravé, obrovské množství vědy jde do každého exponátu.

The paleontologové „Výchozím bodem zůstává zkamenělé kosti odkryté na vykopávek po celém světě, ale to není vždy čerstvé výkopy, které poskytují produkty nové informace.

Darren Naish, je paleontolog založený na University of Portsmouth, hledá nové dinosaurů v zadních místnostech muzea.

„Nemusíte mít nutně jít do terénu a hledat dinosaurů, stačí prohledat muzea zásuvek a najdete něco nového,“ říká.

On a jeho kolega teprve nedávno našel nový druh zastrčený ve skladu, a on říká, že existuje obrovské množství exemplářů, které by se mohly stát nové objevy.